Heyecan ,Zevk ve Acı İlk Bölüm

Heyecan ,Zevk ve Acı İlk Bölüm
Merhaba arkadaşlar. Zevkli ve heyecanlı bir yazı ile yine karşınızdayım. Pandemi sebebiyle eskisi gibi görüşemediğim en son ki ilişkimizi de şubat ayında yaşadığımız Melih adında, 33 yaşında a+p olmasına rağmen genelde bana pasif olmayı seven eski bir partnerim yol üstü geçerken yaşadığım şehre gelmişti. Melih bir arkadaşıyla yolculuk yaptığını, arkadaşının bir kaç saatlik bir işi olduğunu bu kısıtlı sürede görüşmek istediğini ayrıca beni çok özlediğini söyleyince benim de ona karşı aynı hislerde oluşum ve ona olan güvenimden dolayı görüşebileceğimizi söyledim. Akşam 5 gibi buluşup hızlı bir sex yaşayacak sonrasında o yoluna devam edecekti.

Buluşma saatine yakın iş yerimi kapatıp eve geçtim hazırlanıp arkadaşı arayacaktım ki o arayıp evin önünde olduğunu söyledi. Ayakkabısını çıkardığı gibi içeri geçip üstüme doğru yürüyüp daha kapıyı tam kapatmadan beni duvara itekleyip vücudumu okşamaya, boynumu ve kulak mememi yalamaya başladı. Ben biraz şaşkınlık biraz da aldığım zevkten dolayı bir müddet hareketsiz kalmış anın verdiği hazzı yaşamaya başlamıştım. Bir süre hareketsiz kalmanın ardından bende Melih’i okşamaya başladım. Dolgun kalçaları ellerimi dolduruyor ben sıktıkça kendini bana daha da yaslıyordu. Melih yaklaşık 9 aydır sex yapmamasının verdiği azgınlıkla bir anda dizlerinin üstüne çöküp eşofmanımı sıyırdığı gibi sertleşmiş penisimi karşısında bulunca daha da sevinmişti. Ne güzel; hem boxer giymemişsin hem de demir gibi hazır halde bu canavar yine ben bunu yerim demesiyle ağzına penisimi alıp saxo çekmeye başladı.

Yaklaşık 5 dk boyu o şekilde saxo çekmesiyle ben Melih’i yerden kaldırıp odaya götürdüm. Yatağa itmemle poposu yukarı bakacak bir şekilde öylece kaldı. Üzerine doğru yatıp penisimi tam deliğinin üzerine gelecek şekilde uzandım. Bu sefer de ben boynunu ve kulak memelerini yalamaya başladım. Melih iyice zevklenmiş ben yalarken sik beni bekletme demeye başlayınca üzerinden kalkıp ters döndürdüm ve pantolonuyla beraber boxerını da hızlıca çıkarttım. Bacaklarını karnına doğru bastırıp tertemiz hale getirdiği deliğine adeta yumuldum. Deliğini ilk başta yüzeysel olarak yalayıp sonrada dil darbelerimle deliğin içine dilimin ucunu sokup çıkarmaya başladım. Melih ise kendinden geçmiş başımı iki yandan tutup deliğine bastırıp çekmeye başlamıştı.

Bir süre daha buna devam etmemin ardından deliğini hem genişletmiş hem de tükürüklerimle kayganlaşmış bir hale getirmiştim. Yerimden doğrulup pozisyonunu hiç bozmadan hala sert haldeki penisimi deliğe ayarlayıp yavaşça sokmaya başladım. Penis başım biraz da zorlanarak girince Melih tiz bir inleme sesi çıkardı. Hafif hafif kendimi öne doğru itmeye başlayınca penisim çok sürmeden köküne kadar deliğin içinde kayboldu . Tam köküne gelince o şekilde 30 sn kadar hareketsiz kaldım. Bu esnada Melih ellerini başıma götürüp beni kendine doğru çekince dudaklarımız birleşiverdi. Melih pasifliği benden bile daha arzulu yaşayan ender partnerlerimden biridir ve bunu da her ilişkimizde bana fazlasıyla hissettirirdi. Ben kalçamı yavaş yavaş hareketlendirmeye başladığım esnada Melih başımı yüzünden geriye çekip çok özledim beni böyle sikmeni, aylardır bu anın gelmesini bekledim derken yüzünde aldığı zevki görmem beni daha da mutlu hissettirdi.

Bir süre daha yavaş hareketlerle giriş çıkış yapmamın ardından Melih tamamdır artık hızlanabilirsin o eski günlerdeki gibi sik canım deyince ben de pozisyonumu biraz değiştirip bacaklarını omzuma tamamen aldığım gibi üzerine uzanıp ardı ardına sert giriş çıkışlara başladım. Her köklememde deliğine giren penisim kökü buluyor tenlerimiz ve vuruş sesi odayı kaplıyordu. Ben sertçe vurdukça Melih daha da hızlan, dağıt götümü canım diyerek kendince inlemeye başladı. 5 dk ya yakın bu pozisyonu korumuştum ama değiştirme isteğimle melihi yana yatırıp dizini kırdırıp karnına doğru çektirdim. Melik zorlanmadan istediğim hale gelmiş kaşık şeklini almıştı. Kalçasının altına yastığı koyunca tam penis hizama gelmiş ve penisime dokunmadan girip çıkmaya başladım. Bir yandan hızlıca sikerken arada kalçasına hafif tokatlar atıp nasıl zevk alıyormusun, özlediğin gibi sikiyormuyum seni benzeri sorularla Melih’i daha da zevklendiriyordum.

Sıralı 2-3 pozisyon da daha Melih’i 15 dk kadar siktikten sonra boşalmaya yaklaşmıştım. Melih’e nerene boşalayım tatlım dediğimde beni yine hiç şaşırtmamış ve ağzında istemişti dölümü. İçinden çıkıp dizlerinin üstüne getirdiğim gibi ağzına hızlı hızlı girip çıkmaya başladım. Tam boşalma anımda ise başını kendime çekip tam köklemiş haldeyken gırtlağına doğru boşalmam Melih’in en sevdiği şekilde boşalma şekliydi ve bunu da ona yaşatmış oldum. Ben kendimi yatağa bırakmış bir halde soluklanırken Melih duşa girip çıkmıştı. Yanıma gelip göğsüme başını koyduğunda süperdin yine bir kere yanıltmazmısın sen adamı diyerek tebessüm edince bende sen gibi güvendiğim; değer verdiğim kişileri asla yanıltmam ne zaman yaparsak yapalım elimden belimden gelenin en yükseğini yaşamanı isterim diye karşılık vermem onu da sevindirmişti.

Bir süre soluklanmamızın ardından Melih saate bakıp daha bir saate yakın vaktimiz var; bir kez daha yapabilirmisin deyince gülümseyip sen iste yeter ama bu sefer senin de istediğin bir şeyi yapalım dememle Melih ne demek istediğimi anlamamış gibi baktı. Yerimden hızlıca kalkıp zulama sakladığım 3 farklı dildoyu alıp odaya girince Melih’in gözleri parladı adeta. Dildoları eline verirken hep denemek istediğini söylemiştin şuan istiyormusun dayanabilecekmisin derken Melih sözümü kesip kesin bir kararlılıkla delimisin seninle yazıştığımızdan beri aklımda bu olay ve istiyorum demesiyle yeni sex şeklimizdi belli olmuştu. Melih sırayla eline alıp inceliyor ne yapacağını düşünüyorken ben 11 cm lik anal plug’ı elinden alıp ağzına götürdüm. 10 sn kadar yalattırdıktan sonra yatağa 4 ayak pozisyonuna getirip deliğine güzelce yerleştirdim. Bende başının oraya gelip yavaştan kendine gelmeye başlamış penisimi dudaklarına değdirmeye başladım.

Melih dildoları elinden bırakıp penisime odaklanmış deli gibi yalıyor elleriyle kalçamı kavramış haldeyken kendine çektirip köküne kadar sokup çıkartıyordu. O penisimle ilgilenirken ben anal plug’ı deliğinden çıkartıp 18 cm lik titreşimli olanı sokup çıkartmaya başladım. 2-3 dk sonra ise sıra azman dildoya gelmişti. Gerçek penis dokusunda 22 cm lik dildo deliğe girmiş köküne kadarını sokmuştum ki Melih penisimi ağzından çıkartıp süperrrr diye inledi. Deliği bu dildoya da alışmış sıra çift olayına gelmişti ki sertleşmiş penisimi ağzından çekip arkasında yerimi aldım. Önce 18 cm lik dildoyu yarısına kadar sokup penisimi de üstten deliğe ayarlayıp hafifçe itip çekmeye başladım. Biraz sert yüklenmemle başı deliğe girince Melih bir an için kendine hafif öne doğru attı ama hemen belinden tutup kendime hızlıca çekmemle penisimin geri kalanıyla dildonun büyük bir kısmı deliğe yerleşiverdi.

Belinden tutmam sayesinde Melih hareket edemeyerek o şekilde bekledi. 1 dk kadar hiç kımıldamadan öylece kalmış ardından yavaş tempoda öne arkaya hareketler yapmaya başlayıp dildonun titreşimini de açmam sayesinde Melih aldığı zevkten dolayı acıyı bir nebze de olsa unutmuştu. Penisim artık deliğin içinde rahatça hareket ediyor arada dildoyuda aşağıdan tutup senkronize bir şekilde belli bir kısmına kadarını çıkartıp tekrar köküne kadar sokuyordum. Ben sabit kaldığım anlarda Melih görevimi kendisi yapıyor kendini öne arkaya hareket ettirerek çift penisle sikilmenin keyfini sürüyordu. Sırtından bastırıp yatağa boylu boyunca uzandırıp 18 cm lik dildoyu çıkarttım ve hemen 22 cm lik olanı deliğine sokup hafif aşağı doğru çektirerek penisime yer açtırdım. Sağ elini penisinin yanından uzandırarak o dildoyu destekletirken bende yine üstten penisimi deliğe bastırıp çekmeye başladım.

Baya uğraş verdim ama penisimin başı mantar şeklinde olduğu için bir türlü girmedi. Melih’in kulağına eğilip bunu yapmak istemiyorum çünkü penisim girdiğinde baya acıyacak dememe aldırmadan Melih bir kez daha dene ve başını soktuğun anda sakın kendini geri çekme olacak bu sefer deyince çekmeceden kayganlaştırıcı kremi deliğine sürüp hafif hafif itip çekmeye koyuldum. Penisimi kökünden tutup kuvvetlice itmemle başı o daracık delikten içeri girince Melih haykırırcasına offfff diye inledi ama dediğini yapıp kendimi geri çekeceğime bir kez daha yüklenip penisimi tamamen deliğe gömdüm. Üzerine uzanmış hareket etmesine izin vermeden bu şekilde 1 dk dan fazla kaldım. Sonra boynunu yalamaya kulak memesini emerken yavaşça kalçamı itip çekmeye başlamam Melih’i kendine getirmiş şuan acı gitti biraz uyuştum sanırım ama böyle bir zevki de hayatımda tatmamıştım devam et; sik beni diye söylenmeye başladı.

Artık alışmış kendisi de kalçalarını oynatarak sikilmenin keyfini sürerken bende daracık delikte kendi zevkime bakıyor sertçe pompalamayı sürdürüyordum. Kendimizi olaya kaptırmış zevki yaşarken Melih’in telefonu çalmaya başladı. Deliğinden çıkmadan telefonu verdim. Melih telefonu açıp konuşurken ben sikmeye devam ettim. Arada sert darbeler vuruyor bu anlarda Melih yüzüme bakıp sessizce yavaş ol diyerek gülümsüyordu. Kısa bir konuşmadan sonra telefonu kapatıp arkadaş işini bitirmiş hadi hızlan da bizde işimizi bitirelim fazla beklemesin daha yolumuz var deyince içinden çıkıp bacak omuzda pozisyonuna geçirdim. Penisimi bu sefer zorlanmadan deliğe sokup girip çıkmaya bir yandan da penisini elime alıp sıvazlamaya başladım. 12 cm civarı benimkinden hafif kalın olan penisi kısa sürede dokunuşlarıma cevap vermiş ve sertleşmişti.

Melih kendini kasmaya başlamış oda ben gibi boşalmaya yaklaşmıştı. Sonunda karnına doğru öyle tazyikli boşaldı ki ilk iki fışkırtısı yüzüne kadar geldi. Ben de boşalmak adına hızla içinden çıkıp başının yanına doğru yerleştim ve dudaklarına sürterek penisimi sıvazlarken boşalmaya başladım. Melih penisimi içine çekiyor en dipte kalan döllerimi bile emip gözlerime bakarak bir seferde yuttu. Beni kendine çekerek kısa bir öpüşmenin ardından şuan yanından ayrılmak istemiyorum ama mecburum en kısa sürede yine yaşamak istiyorum demesi beni de etkilemiş bende isterim seninle sex yapmak gerçekten benim içinde büyük bir şans arayı fazla açmayalım diyebildim.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir