Tradhetia e nuses

Creampie

Tradhetia e nuses
Gruaja ime quhet Alda, 28 vjece, bjonde syblu, shume simpatike rreth 160 cm e gjate, gjoksin e vogel por te forte dhe pika qe me pelqen mua dhe shume meshkujve te tjere eshte bytha e saj e madhe, vithet e gjera dhe kofshet e mbushura. Shpesh i shoh meshkujt qe kthejne koken per te pare bythet e Aldes dhe te them te drejten kjo me eksiton jashtmase shume.
Ne sapo filluam te jetojme sebashku u shperngulem ne Tirane sepse keshtu ma kerkoi puna dhe gjetem nje shtepi me qera. Shtepia ishte nji vile 3kateshe ku banonin edhe nje cift tjeter dhe pronari i shtepise, nje burre 60 vjecar qe jeton vetem. Pasi muajt kalonin filluam ti njohim edhe ate ciftin tjeter, Bora 32 e Mondi 35, te dy shume simpatik. Njohem edhe pronarin, Enverin nje burre i mbajtur shume mire per moshen qe ka, jeton i vetem pasi gruaja i ka nderruar jete dhe femijet i ka jashtshtetit.
Kisha vene re qe Enveri e shikonte shume Alden dhe nuk i ve faj, gjithashtu shpesh here e shikoja qe Enveri ngacmonte Boren kur ajo kalonte dhe disa here sikur padashje e prekte nga bythet.
Prej punes me duhet te udhetoj jashte tirane dhe por gjithmon kthehem brenda dites kurse Alda ka pune fikse 8me4, por nje dite per shkak te nje difekti te makines nuk munda te udhetoj dhe pasi cova makinen ne servis shkova ne shtepi pa i thene asgje Aldes.
Kur shkon ora 4 e10 nga dritarja shoh qe Alda hyri tek porta e jashtme e viles dhe po ecte drejt nderteses kur shikoj qe hapet dera e katit te pare ku jeton Enveri dhe ai del jashte dhe po rrinte para deres e Alda nderkohe po ecte dhe duhej te kalonte prane Enverit per te ngjitur shkallet por sapo ishte afer tij Alda ndaloi dhe ndodhi ajo cka nuk e prisja, ajo e puthi ne buze. Nuk po i besoja dot syve, Alda po puthej me Enverin dhe ai i hapi krahet dhe e perqafoi dhe duart i uli te bythet dhe po ia shterngonte fort.
Duart e Enverit ia kishin ngritur fundin Aldes dhe tani i kishin dale bythet dhe ai po ia ferkonte dhe po ia shterngonte, dhe sic ishin Enveri e shtyn Alden brenda ne shtepine e tij dhe degjoj deren qe mbyllet. Nuk dija cfare te beja, nje pjese e imja donte te shkonte ti ndalonte por nje pjese tjeter e imja donte te shkonte te shikonte, nderkohe pa e kuptuar kari me ishte bere dru.
Zbres poshte dhe dera ishte e mbyllur plotesisht por duke qene kati i pare i dal anash viles dhe me kujdes shikoj nga dritarja dhe aty ishin ne kuzhine, Enveri e kthen Alden mbrapshte dhe e perkul mbi tavoline dhe tani bytha e saj ishte ne pamje te pare, Enveri ia con anash tangat dhe fillon i ferkon picken, isha ne pamje skiç she nuk mund ta shikoja picken e Aldes por dukej qe po i fuste gishtat se filloi te renkonte, me doren tjeter Enveri po zberthente pantallonat e tij dhe i rane poshte , uli edhe mbathjet dhe tani ishte zhveshur edhe ai, nuk mund ta shikoja karin e tij nga vendi ku isha por e kuptova qe ishte gati ta penetronte kur e pashe Enverin qe peshtyu poshte dhe po afrohej me teper nga Alda.
E penetroi, u degjua qarte nga renkimi i saj dhe filloi te levizi para mbrapa me ngadale, edhe une nxjerr karin dhe filloi ti bie me dore, nuk po duroja dot. Zgjati disa minuta dhe po e shtonte ritmin dhe Alda renkonte gjithmon e me shume dhe pas gati 10 minutash shikoj kembet e saj qe po dridheshin, kjo ishte shenja qe ajo po prishej, nuk e besoja dot qe arriti ne orgazme brenda 10 minutash, skishte ndodhur kurre te prishej pa 30-40 minuta.
Enveri po ma pallonte nusen me nje ritem te mire dhe degjohej zhurma qe benin trupat e tyre qe perplaseshin, renkimet e Aldes, me dukej sikur spo mbaronte por ne fakt kishin kaluar vetem 20 minuta qekur kishin filluar dhe perseri nje klithme nga ajo dhe po i dridheshin kembet aq shume sa nuk po i mbanin me, kjo ishte orgazma e dyte, Enveri u zmbraps, e mbajti Alden qe te mos rrezohej se po i merreshin kembet dhe ajo i hodhi duart ne qafe dhe e puthi perseri.
Ashtu sic e kishte ne krahe e coi ne dhomen e gjumit, une vrapova te dal tek dritarja tjeter qe shikonte brenda dhomes se gjumit, aty dukej akoma me qarte se binte edhe dielli, ashtu te perqafuar Enveri e shtriu Alden ne krevat dhe kur u cua drejt i doli ne dukje kari, ai kar qe sapo ma kishte qire nusen, qe e kishte bere te prishej dy here, ai kar qe ishte aq i trashe sa nje coca-cola dhe qe shkelqente nga lengjet e pidhit te saj, tani arrita te kuptoj si ishte e mundur qe arriti ne orgazme aq shpejte Alda, ishte vertet kar qe mund te zgjeroje pidhin dhe te preki cdo pjese qe femra te ndjeje kenaqesi ne maksimum, i pa bere synet dhe me damar qe i pulsonin ai kar po i sulej perseri pidhit dhe sapo iu afrua Enveri ia vuri shalet mbi shpatulla Aldes dhe kapi karin e tij dhe e mbeshteti te lafshat e pidhit dhe me ngadale e penetroi, dukej qe Enveri ishte qires me eksperience se nuk donte ta lendonte Alden por vetem ti jepte kenaqesi, filloi nje seks i avashte dhe me renkime nga te dy.
Alda po afrohej nje orgazme te trete dhe po ashtu edhe Enveri, dukej nga fytyrat e tyre dhe pak minuta zgjati dhe Alda u prish dhe menjehere edhe Enveri e uli ritmin por nuk e nxorri karin e tij nga pidhi, vazhdonte me nje ritem te ngadalte dhe e shtynte sa me thelle, nga pas dukej qe bolet e tij ishin duke u mbledhur dhe dallohej qe po prishej, por po zgjaste shume, edhe disa here e nxirrte gjysmen dhe e shtynte deri ne fund dhe me ne fund e nxorri karin jashte dhe u degjua nje zhurme ‘plop’.
Alda ishte si e dehur dhe nuk po levizte dot, Enveri u cua dhe shkoi ne kuzhine perseri, kthehet dhe kishte ne dore nje peshqir dhe ia fshin djerset Aldes, e pyet nese eshte mire dhe nese do te cohet por Alda i thote qe do te rrije edhe pak, Enveri ia vendosi peshqirin ne mes te kembeve dhe ajo i mbyll kembet qe te mos levizi, nuk me besohej qe nje mashkull tjeter sapo me kishte qire nusen dhe per me teper ia kishte derdhur spermen thelle brenda ne pidh, nuk dija cta beja.
Kaloi nje gjysem ore dhe Alda cohet dhe nxjerr nje lines nga canta dhe e vendos dhe ngrihet e vishet, ajo e di qe une kur e shoh qe ka vene lines nuk kerkoj te bejme seks por kesaj rradhe e zbulova, Alda vishet dhe me ngadale drejtohet nga dera e une me shpejtesi kaloj dhe ngjitem ne shtepine tone, pasi hyra degjoj celesin qe futet ne dere dhe Alda hyn brenda dhe me shikon mua ne krevat, me pyet cpo beja ne shtepi kaq heret dhe hyn ne dhome e me puth dhe fillon te heqi kepucet dhe kemishen, i them eja ketu se me ka marre malli dhe ajo e skuqur me thote qe eshte me ato dhe nuk bejme dot seks por une cohem dhe e shtrij, ia ngre fundin dhe me shpejtesi ia coj tangat anash dhe ia heq linesin dhe Alda kundershton me force por i thashe mos leviz, i thashe qe i pashe te gjitha ato qe bere me Enverin dhe u nxi ne fytyre dhe filloi te qaj e te kerkoje fale por une mendjen e kisha tek pidhi i Aldes qe ishte akoma i zgjeruar, i skuqur, i enjtur dhe ne cast ula koken dhe fillova ta lepij, po ia fusja llapen sa me thelle qe mundesha, ishte nje arome tjeter, nje shije tjeter isha duke u cmendur nga kenaqesia dhe Alda kishte pushuar se qari dhe tani ishin kthyer ne renkime kenaqesie, ne fytyren e saj nje pamje habie, por nuk donte te fliste dhe te prishte kete moment te perkryer , pas disa minutash e ndjeva qe po afrohej nje orgazme tjeter dhe vazhdova derisa kembet filluan ti dridhen. Ngrita koken dhe e shikoja ne sy, kisha pidhin ne goje dhe e lepija ngadale , dhe ajo me shikonte, mjaft me tha, e pyeta pse, se duhet te shkoj ne banjo tha se jam plot, mora nje peshqir te zi dhe ia vura poshte dhe i thashe qe dua ta shikon si te rrjedh sperma, ajo e turperuar e la te lire dhe filloi te rrjedhe ngadale nje leng i trashe me ngjyre te theksuar te bardhe, po dilte aq shume sa qe tani e kuptova pse Enverit i duhej aq shume per tu derdhur i teri, pasi skishte me ajo po shterngohej qe te dilte e gjitha dhe pas pak skishte me, ishte bere nje pellg tek peshqiri, aroma ishte kundermuese, Alda me shikonte dhe priste ca do ti thoja une…
to be continued…

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir